GISO Music Club
ul. Mickiewicza 37
Dębno 74-400
tel. +48 095 760 2849
tel. +48 095 760 9115
e-mail: club@giso.com.pl
 

Poziom24 Music Bar & Restaurant

Jak wiecie klub Giso to wielokondygnacyjna budowla, gdzie każda kondygnacja ma swoją nazwę. Na umownym "Poziomie O" jest parkiet taneczny i dolny bar. Idąc w górę mamy "Scenę", nad nią "Poziom 1" wyżej "Poziom 2" po przeciwnej stronie na tej samej wysokości "Poziom 3" a nad tym wszystkim góruje "Poziom 24". To ile jest tych "Poziomów"?.

Aby jeszcze bardziej obrazowo to Państwu przedstawić proponujemy - wyobraźcie sobie bardzo duży dom. Na jego poddaszu wielki strych, który ma przeszkloną na całej długości jedną ścianę. Dzięki temu będąc na strychu możemy obserwować wszystko to, co się dzieje w całym mieszkaniu. Na najwyższej z kondygnacji klubu Giso za dźwiękoszczelnymi szybami znajduje się właśnie ten "strych", który jest niczym innym jak lokalem w … lokalu.

Pomysł stworzenia takiego miejsca zrodził się latem 2005 a jego otwarcie nastąpiło już w styczniu 2006.

Jeśli spojrzycie na zdjęcia obok i te zamieszczone w Galerii nie trudno zauważyć, że "Poziom 24" wyróżnia się bardziej eleganckim wystrojem i wyposażeniem niż reszta lokalu.

Stworzyliśmy to miejsce dla gości mających wyższe niż standardowe wymagania. Poza komfortowym wyposażeniem i bezkompromisowym czuwaniem nad utrzymaniem "poziomu na poziomie" za stosowne uznaliśmy wyznaczenie kolejnego poziomu - poziomu wieku po ukończeniu, którego można stać się gościem tego wyjątkowego lokalu. Lat 24, to jest ta granica, po której ukończeniu uprzejmy Pan stojący przy wejściu zaprosi Państwa do środka. Jak się słusznie domyślacie granica wiekowa była inspiracją przy stworzeniu nazwy.

Od dnia otwarcia Poziom 24 cieszy się nieustającą popularnością, to na nim odbywa się większość uroczystych spotkań firmowych, towarzyskich, bankietów. Tu też zawsze gościmy gwiazdy, które koncertują w klubie, lub odwiedzają nas towarzysko będąc "na trasie". Od stycznia 2005 mieliśmy zaszczyt gościć tam między innymi: TSA, IRA, T.LOVE, HURT, Tim Beam, Michał Bajora, Mariusza Pudzianowskiego, Kasię Cichopek i Marcina Hakiela, Piotra Dembowskiego, Ministra, Starostów, Burmistrzów, Prezesów, Biznesmenów, itp.

POZIOM 24 jest znakomicie wyposażony techniczne: wysokiej jakości nagłośnienie, stanowisko dla dj, sprzęt do karaoke, dvd, telewizję kablową, dwa 32" ekrany, ekran i rzutnik multimedialny, sprzęt pozwalający na mini koncerty i recitale w wersji "Live", no i oczywiście imponująco zaopatrzony bar i kartę menu, którą publikujemy. Reasumując "Poziom 24 - Music Bar & Restaurant" , bo tak brzmi pełna nazwa tego miejsca, to więcej niż idealne miejsce na:

Wiele naszych projektów na swój sukces czekało latami. "Poziom 24" jest cudownym dzieckiem, które od dnia narodzin swoim rodzicom niesie dużo radości i powodów do dumy. Aby przekonać się, czy jesteśmy obiektywni, zarezerwuj miejsce (radzimy parę dni wcześniej - bo może być kłopot) i wpadnij nas ocenić. Do zobaczenia na Poziomie 24.

Odslon: 8036 dodany: 29.07.2009 00:00

 

 © by Giso 2009. Wszystkie zdjęcia oraz teksty są własnością klubu. Umieszczone tu zdjęcia zostały wykonane w klubie Giso.